Fotogalerie

 

Zde naleznete nějaké fotečky našich kočiček. V současné době máme Elišku a z jejího prvního vrhu jsme si nechali kočičku Arnie Azi.

 
 
Eliška
Jako malinkou jsme si Elišku donesli domů, kde se velmi rychle zabydlela a dělá nám každodenní radost (krom občasných starostí). Eliška je ve zbarvení Rag n 21. Již po necelých dvou měsících u nás nám velmi pomohla, jelikož v domě zahořel elektorkotel a od něj se plameny sápaly ke stropním trámům. Ani si nedovedete představit ten pocit, když bydlíte v roubence. Probudila paničku a ta oheň uhasila. Hasiči, kteří přijeli na pomoc už jen naštěstí dům odvětrali a během toho se fotili se zachránkyní. Fotky bohužel nemám, ale snad se někdy i k tomuto dostanu :). Titul champion získala celkem jednoduše. Výstavy však nemá moc ráda, bývá hodně vystresovaná, proto ji tam již nebereme. Uvidíme, jak to bude vypadat, když bude na výstavě společně s Azinkou. Počátkem roku 2014 jsme založili chovatelskou stanici a v září jsme poprvé nechali Elišku s kocourkem, který je v galerii koťata vystaven. Z této společné schůzky se 08.11.2014 narodila čtyři nádherná koťata, která již nalezla nové domovy a zabydlely se tam. Jednu z kočiček jsme Elišce nechali, aby ji nebylo tak smutno, a to Arnie Azi. 
Dne 11.01.2016 se Elince narodilo 5 koťátek, jedná se o vrh B.
 
Arnie Azi
Azinka, jak ji říkáme je ve zbarvení Rag a 04 21. Roste jako z vody - spíše stále z Eliščineho mléka. Dne 01.03.2015, tedy skoro ve čtyřech měsících vážila 1920g. Už se ji začíná pěkně rýsovat límec. Máme ji pěkně vymazlenou. Její nejoblíbenější místečko je na ramenou, kde si často lehává a nechává se nosit. I její sourozenci byli vymazlení, ale jejikož jich bylo dost, vystačovali si většinou na hraní sami, ale i přesto si přiběhli pro pohlazení. S Azinkou určitě budeme chtít navštívit nějaké výstavy a pochlubit se tak s ní :)